ZADBAJ O SWOJĄ SYLWETKĘ ORAZ KONDYCJĘ FIZYCZNĄ ĆWICZĄC POD NADZOREM WYKWALIFIKOWANEJ KADRY INSTRUKTORSKIEJ ORAZ CZUJNYM OKIEM RATOWNIKA

Firma Aqua Fitness Center specjalizuje się w zajęciach z zakresu aqua aerobik’u. Wyróżnia Nas to, że czas na zajęciach jest maksymalnie wykorzystywany na ćwiczenia starannie dobrane do poziomu zaawansowania. Koncentrujemy się przede wszystkim na profilaktyce zdrowotnej oraz poprawnym wykonywaniu ćwiczeń, które gwarantują uzyskanie oczekiwanych efektów.

Oferowany przez nas sprzęt podczas zajęć jest najwyższej jakości i gwarantuje Naszym klientom nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale i bezpieczeństwo. Natomiast odpowiednio dobrana muzyka zwiększa emocje oraz opóźnia wystąpienie zmęczenia.

AQUA FITNESS…zapisz_sie_button

Powyższa forma aktywności fizycznej w wodzie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Cechą charakterystyczną tej formy zajęć jest prowadzenie ich w pełnym odciążeniu, które zapewnia wyporność wody. Ciało ludzkie waży w wodzie około 90% mniej niż na lądzie, a ćwiczenia w niej wykonywane nie powodują obciążenia stawów są więc całkowicie bezpieczne, a zarazem skuteczne.

To forma aktywności fizycznej dla osób zupełnie zdrowych, kobiet w ciąży jak i osób po operacjach, otyłych, starszych, cierpiących na artretyzm, osteoporozę, mających problemy z układem kostno-stawowym.

Rezultat? wzmocnione mięśnie, wysmuklone ciało i lepsze samopoczucie, a przede wszystkim miło spędzony czas.

Polecamy

klub fitness warszawa, fitness żoliborz, fitness bielany

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.