Aqua aerobic Warszawa

aqua aerobic warszawa

Popularne ćwiczenia aerobowe na lądzie nie zawsze są jedynym rozwiązaniem na pobudzenie Twojego metabolizmu i spalania tkanki tłuszczowej. Rower, bieżnia, jogging to formy ruchu w dużym stopniu obciążające nasze stawy. Szukając sposobów na aktywną rekonwalescencję po przebytych urazach kończyn dolnych najczęstsza padająca odpowiedź to basen i pływanie. Lekarze specjaliści jednym głosem zalecają pływanie jako sport zbawiennie działający na nasz kręgosłup. Co zrobić jeśli jednak nie potrafimy pływać?

Doskonale sprawdzi się w takim przypadku aqua aerobic. Jeśli zdarzyło Ci się chociaż raz uczestniczyć w zajęciach fitness na sali to wyobraź sobie, że rzecz dzieje się na pływalni a Twoim parkietem jest woda. Im głębsza tym większą ulgę czują Twoje stawy. Każdy ruch natomiast napotyka dodatkowy opór dzięki czemu ćwicząc mniej zyskujesz więcej.

Do zachowania równowagi angażujemy ponadto mięśnie odpowiedzialne za utrzymywanie kręgosłupa we właściwej płaszczyźnie. Wzmacniając je stopniowo ustępują bóle pleców związane z naszymi sedenteryjnymi nawykami. Większość osób twierdzi, że po miesiącu pozbywają się niemal całkowicie bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym.

Wraz z ustępującymi bólami odpływają zbędne kalorie, a Twoja sylwetka nabiera kształtu. Skóra nabiera jędrn0ści, a Ty widząc swoje odbicie w lustrze myślisz o założeniu czegoś wygodniejszego, śmielej eksponując tym samym większe partie ciała.

Jeśli dotychczas nie spróbowałaś zajęć aqua aerobic’u w Aqua Fitness Center to wykup swoje pierwsze zajęcia teraz [add_to_cart=2677]